Ac Bilgisayar Hakkında

Şirketimiz;

Müşterilerimiz için sorunsuz sistemler bizim prensibimizdir.

AC Bilgi İşlem Hizmetleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1992 yılında Ram Bilgisayar Bilgi İşlem Hizmetleri ve Pazarlama Limited Şirketi ismiyle ilk olarak Beşiktaş’ ta LİNK programları satışı ve satış sonrası hizmetleri için iki ortaklı bir limited şirketi olarak kurulmuştur . 1998 yılı itibariyle çalışma hayatını Dikilitaş’taki kendi ofisinde sürdürmektedir. 01.09.2012 tarihi itibariyle yönetim değişikliğine giderek AC Bilgi İşlem Hizmetleri Pazarlama San.ve Tic. Ltd. Şti. adıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

01.07.2019 tarihi itibariyle AC Bilgisayar çatısı altında bölünerek AC Bilgi İşlem ve AC Bilgi Teknolojileri olarak 2 farklı firma adı altında destek hizmetlerimiz sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

Ac Bilgi Teknolojileri 21.10.2019 tarihinde adres değişikliğimiz ile Çağlayan'daki kendi ofisimizde hizmetlerimize sorunsuz şekilde devam etmektedir.

Günün Koşullarına göre değişen bilgisayar teknolojisine ve kanun mevzuatlarına göre Ac Bilgisayar kendi bilgisini sürekli yenileyerek ve revize olarak günümüze kadar var oluşunu sürdürmektedir.

Uzun yıllar süren tecrübe birikimini LİNK paket programları ve Mali Mevzuatlarını birleştirerek firmalara ‘Bilgisayar Danışmanlığı yapmaktadır.

Çalıştığı firmanın ihtiyacı olan bilgisayar teknolojisini, ticari paket programının alt yapısını ve özel yazılım ihtiyaçlarını tespit ederek tüm bunları firmaya özel bir paket olarak sunup projenin çalışır hale getirilmesini ve sonrasında sorunsuz olarak firma bünyesinde bilgisayar ile çalışmanın sürekliliğini garanti etmektedir.

AC Bilgi İşlem ve  AC Bilgi Teknolojileri Birlikte çalıştığı Firmalara Nice Sorunsuz gelecek yıllara…

İş Bünyemiz;
Link Bilgisayar Paket programlarının eğitim, destek ve satışını yapmak,
Firmalara yazılım çözümleri sunmak,
Özel program çözümlerinde bulunmak ve danışmanlık sağlamak,
Web sayfası dizaynı ve yazılım geliştirme hizmetinde bulunmak,

ERP Uygulamalarında danışmanlık hizmeti sağlamak,

e-Uygulamalar danışmanlık hizmeti(e-fatura, e-arşiv, e-Defter, e-irsaliye, e-SMMM vb... )

 

.